Usługi

Strony internetowe
Projektując intuicyjne i przejrzyste serwisy www wykorzystujemy tylko dedykowane rozwiązania. Bo liczy się Twój indywidualizm i wygoda użytkowników.
Identyfikacja wizualna
To nasza ulubiona część projektu. To kreacja języka, który poprowadzi Twoich klientów od wizualnej przyjemności do realnego działania. Obraz znaczy więcej, niż tysiąc słów.
Aplikacje mobilne
Ty wiesz co, my wiemy jak. Zaklinamy kodem użyteczne projekty. Projektujemy, optymalizujemy, zarządzamy. Sprawiamy, że twój klient zaprzyjaźni się z marką, tak jak zaprzyjaźniony jest ze swoim smartfonem.
Katalogi
Wiemy, że drukowane kampanie nie powiedziały jeszcze swojego ostatniego słowa. Tak naprawdę są kropką nad „i”. Pomagają pokazać Twój projekt w kolejnym wymiarze.
Aplikacje
Szyjemy na miarę spersonalizowane aplikacje do Twoich serwisów www.
Aplikacje na facebooku
Wiemy, co jest modne i potrafimy do wykorzystać. Wystarczy jedno kliknięcie, by twoi klienci powiedzieli o tobie swoim znajomym.
Media społecznościowe
Każdy projekt zaczynamy od rozmowy. Dzięki temu wiemy co, jak i do kogo mówimy, bo docelowa grupa twoich odbiorców nie będzie kryła przed nami żadnych tajemnic.
Kampanie reklamowe
Znamy wiele sztuczek, które pomogą budować spójny obraz twojego projektu. Podpowiemy w co warto zainwestować, by razem z Tobą cieszyć się z dobrych wyników.